Poštovani studenti druge godine Proizvodnog mašinstva,

U narednom periodu, od 01.06. do 30.06.2023., potrebno je izborom odgovarajućeg izbornog predmeta iz 3. godine, da se opredelite za studijsku grupu.

Prezentacija studijskih grupa održaće se 29.05.2023. u 12:15h u sali 201.

Budite veoma pažljivi prilikom izbora, jer kasnije promene nisu moguće.

Studijske grupe i odgovarajući izborni predmeti su:
Računarom podržane tehnologije – P1406 Teorija obradnih procesa
Savremene tehnologije oblikovanja materijala – P2413K Projektovanje alata za deformisanje
Savremene tehnologije oblikovanja plastike – P3401 Svojstva i primena plastičnih materijala
Navodi se redosled želja (1. želja, 2. želja, 3. želja) rangiranjem navedenih predmeta.
Nakon završetka upisa u 3. godinu  izvršiće se rangiranje svih studenata prema njihovom koeficijentu uspešnosti studiranja i raspodela u odgovarajuće nastavne grupe.
Kapaciteti Departmana za proizvodno mašinstvo su na nivou 2 grupe za vežbe za grupu predmeta Računarom podržane tehnologije; 2 grupe za vežbe za Savremene tehnologije oblikovanja materijala; i 1 grupa za vežbe za Savremene tehnologije oblikovanja plastike.
Više informacija o postupku izbora, predmetima u okviru studijske grupe, kao i o samim studijskim grupama možete videti u priloženim prezentacijama.
Takođe pratite stranicu Departmana za dodatne informacije.