Fakultet tehničkih nauka u Novom Sadu, 29.11.2019. u 12:30 časova, Svečana sala Fakulteta tehničkih nauka

ZF je globalno aktivna tehnološka grupacija koja isporučuje sisteme za mobilnost putničkih automobila, dostavnih vozila i industrijske tehnologije. Sa sveobuhvatnim tehnološkim portfeljem, ZF nudi holistička rešenja za ugledne proizvoače automobila kao i pružaoce usluga u sektoru mobilnosti i kompanije u razvoju u oblasti transporta i mobilnosti. Jedna od ključnih tačaka daljeg razvoja ZF sistema je digitalno umrežavanje i automatizacija. ZF omogućava svojim vozilima da vide, misle i reaguju.

Kompanija ZF broji 149.000 zaposlenih na oko 230 lokacija u 40 zemalja sveta. Kompanija je 2018. godine ostvarila promet od 36,9 milijardi evra. Svake godine ovo preduzeće ulaže preko šest procenata svog prihoda u istraživanja i razvoj.

Saznajte više na www.zf.com

2019 ZF prezentacija NS fakultet poster A4 page 0011