Weiss Simulation Vas poziva na prezentaciju softvera Altair u UTORAK 29.09.2020. godine, sa početkom u 11h u Svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka. Altair, osim pristupa stručnoj literaturi, onlajn vebinara i sertifikacije, takođe uključuje Hypeworks paket koji nudi modernu i otvorenu arhitekturu CAE tehnologije i platform Inspire, intuitivnu i moćnu softversko-tehnološku platforma za razvoj proizvoda, koja od koncepta do gotovog dela vođena/upravljana simulacijama - Simulation Driven Design. Ova platforma omogućava korisnicima da istražuju, razvijaju i proizvode delove visokih performansi u intuitivnom razvojnom okruženju.

2020 Altair image2Program:

-        Kratko predstavljanje kompanije Altair,

-        Hyperworks platforma,

-        Inspire platforma,

-        Altair univerzitet za studente,

-        Altair univerzitet za profesore,

-        Kratka demonstracija softvera,

-        Diskusija (pitanja i odgovori).

Za dodatne informacije možete nam pisati na mejl Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. ili nas pozvati na broj: