.U periodu od 01. april – 30. jun 2019. iDEAlab i Departman za proizvodno mašinstvo organizuju projekat izrade 3D multifukcionalnog štampača za studente viših godina, zainteresovanih za razvoj naprednih rešenja u polju mašinstva, mehatronike i elektronike. U toku perioda boravka od studenata se očekuje posvećenost u radu i razvoju ideje kao i redovno prisustvo u dogovorenim terminima. Predviđeno je da se aktivnosti odvijaju 2 puta nedeljno u prostorijama iDEAlab-a. Aktivnosti će se odvijati pod nadzorom profesora i asistenata sa fakulteta.

Studenti koji budu deo projekta:

• imaće priliku da steknu dodatna znanja i veštine za realizaciju kompleksnih rešenja,
  • upoznaće se sa drugim kreativnim studentima,
  • aučiće da rade u timu sa studentima različitih profila,
  • imaće kontinuiranu podršku od strane mentora,
  • dobiće šansu da konačno rešenje prikažu zainteresovanim stranama,
  • steći će sertifikat o uspešno završenom programu,
  • u dogovoru sa mentorima deo projekta može biti realizovan kroz diplomski rad.

Prijava na konkurs se može izvršiti preko ovog linka

2019 flajer 3d stampa2