CARLSBERG SRBIJA TRAGA ZA STUDENTIMA KOJI ŽELE DA STEKNU ISKUSTVO U DINAMIČNOM OKRUŽENJU INTERNACIONALNE KOMPANIJE, KROZ PRAKSU U SEKTORU PROIZVODNJE

Praktikant u sektoru proizvodnje

Lokacija: Čelarevo

- Trajanje prakse: 3 meseca –

Sa više od 40.000 zaposlenih i preko 114 miliona boca koje proda svakog dana na više od 150 tržišta širom sveta, Carlsberg Grupacija spada u jednu od najbrže rastućih grupacija širom sveta. U zemljama u kojima radi, ulaže mnogo u razvoj tehnologija i infrastrukture kako bi svojim klijentima i potrošačima ponudila proizvode vrhunskog kvaliteta.

Tokom 3 meseca aktivnog učešća na projektima i poslovima u sektoru proizvodnje i održavanja, praktikant će imati priliku da se upozna sa radom velikog i savremenog sistema i stekne praktična iskustva iz oblasti kontinuiranog unapređenja procesa proizvodnje.

Uslovi:

• Student završne godine osnovnih ili master studija Fakulteta Tehničkih nauka – iz oblasti Mašinstva ili Mehatronike
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Entuzijazam, otvorenost i želja za učenjem u brzom i savremenom okruženju

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da zadovoljavate opisane uslove, prijavite se slanjem svoje biografije na mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.