U cilju što efikasnijeg otvaranja UNS naloga svim studentima Fakulteta tehničkih nauka koji isti nemaju, u narednom periodu će se vršiti njihovo AUTOMATSKO kreiranje. Sa tim u vezi, Univerzitet u Novom Sadu više ne vrši otvaranje pojedinačnih studentskih UNS naloga od 16.03.2020. u 12:00 časova i studente molimo da ništa samostalno ne izvršavaju po ovom pitanju.

Način na koji će se sprovoditi automatsko kreiranje UNS naloga:

• Svaki student će dobiti svoj lični aktivacioni link.
  • Studenti će standardnim komunikacionim kanalima (SMS/Viber poruka) od Studentske službe Fakulteta dobiti aktivacione linkove za postavljanje lozinke i aktivaciju UNS naloga.
  • Nakon aktivacije naloga student će moći da pristupi SOVA platformi.
  • Kako biste osigurali dobijanje aktivacionog linka, MOLIMO VAS DA AŽURIRATE VAŠE BROJEVE MOBILNIH TELEFONA U STUDENTSKOM WEB SERVISU, UKOLIKO TO NISTE DO SADA URADILI.
  • Isporuka aktivacionih linkova će započeti početkom sledeće nedelje. Molimo vas za strpljenje.

Studenti koji imaju aktivan UNS nalog, a zaboravili su svoju lozinku i ne mogu da pristupe SOVA platformi, neka se jave na e-mail adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli..

Nakon pristupanja platformi, student je u obavezi da se samostalno upiše na sve kurseve koje pohađa u letnjem semstru.