Poštovane kolege,

projektni zadaci su pregledani, ostvarene bodove i ukupan broj bodova na predmetu za generaciju 2022/2023 možete pogledati na linku na stranici predmeta. Oni koji nisu zadovoljni sa ostvarenim bodovima na projektu, projekat mogu ponovo da rade u svakom ispitnom ruku, polažući usmeno i/ili pismeno bez korišćenja literature.

Ocene onih koji su položili predmet i prijavili za 28.1.2023. godine će biti prosleđene na studentsku službu. Upis ocene u indeks će se obaviti u petak 3.2. 2023. godine u 10h u kancelariji 13 na Mašinskom institutu. Molim studente koji nisu zadovoljni sa ocenom i koji ne žele da im se ocena prosledi na službu jave to predmetnom nastavniku najkasnije do 3.2.2023. godine.

Molim studente koji nemaju uslove za dobijanje potipisa a žele da upute molbu predmetnom nastavku za dobijanje istih da to urade u što kraćem roku, donoseći molbu na papiru, jer će se potpisi prosleđivati na studentsku službu za oko 10 dana  .

predmetni nastavnik

Vanr. prof. Dr. Pal Terek