U duhu kontinuiranog razvoja i profesionalne saradnje, dana 22.11.2022. god. biće održan tehnički dan, na kome će biti prikazan svet simulacija softverskog inženjerstva. Događaj je organizovan u saradnji Univerziteta u Novom Sadu, Fakulteta tehničkih nauka i eCon Engineering Kft. Prezentacijama će biti obuhvaćeni rezultati postignuti u akademskim zajednicama kao i u industrijskom sektoru. Projekti u okviru ANSYS i Moldex3D će istaći mogućnosti preciznije i praktičnije implementacije razvojnih pravaca.

Događaj ima za cilj da okupi profesionalce iz inovativno profesionalnih organizacija, razvojnih i proizvodnih kompanija kako bi stekli sveobuhvatno razumevanje značaja simulacionog projektovanja, njegove efikasnosti, isplativosti i, na kraju, ali ne i najmanje važno, tehničkih rešenja koja mogu da smanje vreme, resurse i greške u dizajnu.

Događaj je besplatan, ali je prijava obavezna zbog velikog interesovanja i ograničenog broja učesnika.
Registracija je moguća do 17.11.2022. god. putem obrasca za registraciju na sledećem linku:

v 2022 Novi Sad TechDay econ 22112022 poster