Toyo Tires, koja je u Inđiji pod imenom Toyo Tire Serbia pokrenula proizvodnju svojih guma, studentima Fakulteta tehničkih nauka predstaviće svoj rad, odeljenja, kao i mogućnost za plaćenu stručnu praksu i posao.

Kompanija Toyo Tires se razvija kroz tehnološke inovacije, prelaskom na nano nivo otvorili su vrata raznovrsnim istraživanjima, simulacijama i kontroli procesa, proizvodnji novih materijala ili starih materijala u drugačijem strukturnom obliku.

Pozivamo sve zainteresovane studente da u petak, 25.11. 2022. sa početkom u 13 časova dođu u Svečanu salu, gde će predstavnici sektora Toyo Tire Serbia prezentovati sektore i otvorene pozicije, predstaviće treninge, mentorstvo i obuke koje drže inženjeri sa iskustvom u autoindustriji, alate i tehnike Industrijskog inženjerstva, mogućnost zapošljavanja nakon stručne prakse i rad u visoko-tehnološkom okruženju sa automatizovanim procesima.