O Grundfosu:

Grundfos je jedna od vodećih kompanija u oblasti naprednih rešenja za pumpe i tehnologiju vode, sa više od 19 000 zaposlenih u preko 60 država širom sveta. Sve što radimo se temelji na našoj fundamentalnoj želji da doprinesemo globalnoj održivosti kroz razvoj tehnologija koje poboljšavaju kvalitet života ljudi i brinu o planeti. Mi, u Grundfosu, verujemo da inovacija nije samo poslovna prilika, već i obaveza. Ono što nam je zaista ključno jeste uticaj koji imamo, a ne kratkoročni profit. Postajući deo Grundfos tima, individua može da doprinese našim ciljevima ostavljajući svoj trag, bez obzira na ulogu u kompaniji.

Ukoliko ste student završne godine Fakulteta organizacionih nauka ili Fakulteta tehničkih nauka, i ako možete da iskoristite svoje veštine da doprinesete našoj svrsi- ovo je prava prilika za vas.

Opis pozicije:

Ova pozicija predstavlja odličnu priliku za započinjanje karijere u Odeljenju za kvalitet. Individua na ovoj poziciji ima šansu da se poveže sa podržavajućim timom, kao i da radi na razvijanju svojih poslovnih veština. On/ona biće u prilici da se uključi u različite aktivnosti u okviru odeljenja, uz konstantnu podršku i usmeravanje mentora- poput sakupljanja i analize podataka i podršku menadžerima i inženjerima u projektima i zadacima.

Zadaci:

• Prikuplja i analizira podatke vezane za defekte, žalbe, garantne slučajeve i sl.
  • Pruža podršku Inženjeru za kvalitet u proizvodnji i Inženjeru za obezbeđenje kvaliteta dobavljača u njihovim dnevnim zadacima
  • Obezbeđenje procesa kontinualne sertifikacije proizvoda koja se sprovodi od strane eksternih ustanova (VDE, CSA, UL itd.)
  • Podrška Inzenjeru za obezbeđenje kvaliteta dobavljača i Inženjera kvaliteta sistema u sprovođenju dnevnih zadataka
  • Odgovornost za ostale zadatke dodeljene od strane direktno nadređenog

Uslovi:

• Student završne godine osnovnih studija na Fakultetu organizacionih nauka ili na Fakultetu tehničkih nauka ( ili Master studije u toku)
  • Manje od godinu dana radnog iskustva
  • Znanje engleskog jezika
  • Outlook, Word, Excel, PowerPoint veštine (MS Office paket)
  • Poznavanje međunarodnih standarda o kvalitetu i metodama kvaliteta ( ISO 9001 I slični standardi) -poželjno

Nudimo:

• Plaćenu praksu
  • Obrok u kantini
  • Organizovan transport ( za Novi sad i Beograd)
  • Podršku mentora
  • Tri dana plaćenog odsustva za volonterske aktivnosti
  • Teretanu u krugu fabrike, kao i ostale sportske aktivnosti (fudbal, odbojka)
  • Mogućnost za profesionalni razvoj, obuke i treninzi u internacionalnoj kompaniji

Radujemo se prilici da te upoznamo! 😊

Ukoliko ste zainteresovani da baš kod nas otpočnete profesionalno usavršavanje, pošaljite vaš CV na email adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Unapred vam se zahvaljujemo na izdvojenom vremenu i interesovanju za poziciju i obaveštavamo da će samo izabrani kandidati biti kontaktirani.