Kompanija NIS pokrenula je novi koncept dvonedeljne prakse za studente, koji je razvijen u skladu sa potrebama i zahtevima fakulteta za obaveznim studentskim praksama u trajanju od 80 sati. Program je kreiran da pruži studentima praktično iskustvo i uvid u radne procese u našoj industriji.

Planirani početak prakse je 11. mart 2024. godine.

Mogućnost konkurisanja na program imaju studenti četvrte godine osnovnih i/ili prve godine master studija Proizvodnog mašinstva. Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti direktoru departmana (Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.) slanjem email-a sa kontakt podacima (ime i prezime, mail, kontakt telefon).

Najuspešniji studenti na praksi, imaće mogućnost da apliciraju za program plaćene studentske prakse „NIS Calling“ za koji prijave počinju u aprilu a početak prakse planiran je za 01. jul 2024. godine, kao i za drugi program jednogodišnje plaćene studentske prakse „NIS Energy“ za koji se mogu prijaviti početkom septembra.