Pojedinačna proizvodnja industrijske opreme iziskuje dinamično rad i široku oblast inženjerske delatnosti. U okviru proizvodnog pogona kompanija poseduje nove CNC mašine za obradu i cilj kompanije je da mašinski inženjer bude osposobljen da projektuje industrijsku opremu i da programira i upravlja CNC mašinama.

Kompanija traži inženjere ili studente završnih godina studija koji su zainteresovani za pravi inženjerski posao i rad u savremenim licenciranim CAx sistemima (CAD/CAM/CAE). Od kandidata se očekuje da bude pouzdan, savestan, odgovoran, komunikativan, druželjubiv i pre svega spreman za učenje i rad.

Inženjerima nudimo stalno radno vreme od 8h a studentima koji zadovolje posle stručne prakse ostanak u kompaniji. Prevoz do kompanije u Temerinu  je organizovan iz Novog Sada.

Plan kompanije je da u budućnosti zaposli više mašinskih inženjera.

Ukoliko želite da u našoj kompaniji započnete vašu karijeru ili je uspešno unapredite pošaljite vaš CV na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Kontakt osoba:

Duško Alavanja, dipl. maš. inž.

Production & development department manager

Tel:  +381 21 844 767