U četvrtak 21.11.2019. godine od 1300 u svečanoj sali FTN-a održana je prezentacija kompanije ELMED d.o.o. iz Temerina za studente proizvodnog mašinstva.

Kompanija ELMED d.o.o. je tokom svog dugogodišnjeg postojanja osigurala poziciju lidera u oblasti proizvodnje opreme za industrijsko obeležavanje, etiketiranje, inspekciju i sledljivost proizvoda. Naši najveći partneri i kupci su iz oblasti prehrambene i medicinske industrije, među kojima su Henkel, Nestle, Carlsberg, Coca Cola, Pepsi, Rosa, Benu Apoteke, Hemofarm, Galenika, Janković Apoteke, Froneri, Carnex, Neoplanta, Philip Moris, British American Tobaco, itd.

Pojedinačna proizvodnja industrijske opreme iziskuje dinamično rad i široku oblast inženjerske delatnosti. U okviru proizvodnog pogona kompanija poseduje nove CNC mašine za obradu i cilj kompanije je da mašinski inženjer bude osposobljen da projektuje industrijsku opremu i da programira i upravlja CNC mašinama.

Kompanija traži inženjere ili studente završnih godina studija koji su zainteresovani za pravi inženjerski posao i rad u savremenim licenciranim CAx sistemima (CAD/CAM/CAE). Od kandidata se očekuje da bude pouzdan, savestan, odgovoran, komunikativan, druželjubiv i pre svega spreman za učenje i rad.

Inženjerima nudimo stalno radno vreme od 8h a studentima koji zadovolje posle stručne prakse ostanak u kompaniji. Prevoz do kompanije u Temerinu  je organizovan iz Novog Sada.

Plan kompanije je da u budućnosti zaposli više mašinskih inženjera.

Ukoliko želite da u našoj kompaniji započnete vašu karijeru ili je uspešno unapredite pošaljite vaš CV na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Kontakt osoba:

Duško Alavanja, dipl. maš. inž.

Production & development department manager

Tel:  +381 21 844 767